Zelta kategorija konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks” un Satiksmes ministrijas specbalva!

Zelta kategorija konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks” un Satiksmes ministrijas specbalva!

04.12.2018 17:40

Jau sesto gadu apdrošināšanas sabiedrība BALTA sadarbībā ar Satiksmes ministriju rīko konkursu “Drošākais uzņēmuma autoparks”, kura mērķis noskaidrot Latvijā prasmīgākos un atbildīgākos uzņēmumu autoparku pārvaldītājus, kā arī uzlabot kopējo satiksmes drošību, ieviešot praktiskas un pozitīvas pārmaiņas autoparku pārvaldīšanā.

SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” šajā konkursā piedalījās pirmo reizi un ieguva divas nominācijas.

Konkursā kategorijā Pasažieru pārvadātāji saņēmts augstākais novērtējums – Zelta kategorijas apbalvojums.

Šīs godalgas tiek pasniegta sociāli atbildīgiem uzņēmumiem, kuri savā ikdienas darbībā, pārvaldot autoparkus, pierāda, ka viņiem patiesi rūp kopējā satiksmes drošība. Tas sevī ietver uzņēmuma iesaisti risku vadībā, cilvēkresursu vadību, uzņēmuma politiku un rīcību attiecībā uz ceļu satiksmes drošību, kā arī autoparka raksturojošo parametru analīzi un tehnisko nodrošinājumu. Starp šogad apbalvotajiem uzņēmumu autoparkiem sevišķi izcelti tie, kas līdztekus rūpēm par transportlīdzekļu tehnisko stāvokli un aprīkojumu ikdienā demonstrē atbildīgu attieksmi pret saviem darbiniekiem.

Kā īpašs novērtējums SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” kolektīvam bija Satiksmes ministrijas speciālā balva. Tā tika piešķirta kā autoparkam ar vismazāko ceļu satiksmes negadījumu skaitu un kā arī par to, ka pēdējos divos gados veiktajās 49 pārbaudēs reisu izpildes laikā, nav konstatēts neviens pārkāpums.

Apzinamies, ka šis rezultāts ir sasniegts pateicoties visu uzņēmuma darbinieku kopīgajam ieguldījumam!

Esam gandarīti un  lepni par paveikto!

FOTO: AAS BALTA, SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS”

Informāciju pēc www.balta.lv, Satiksmes ministrija / Ministry of Transport satiksmes ministrijas facebook.com lapas datiem sagatavoja SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS”