Jautājumi, atsauksmes, ierosinājumi

Pasažieres atsauksme par autobusa vadītāju

Paldies par patīkamu braucienu! Šoferis, mikroautobusam Dobele – Jelgava – Rīga ar atiešanas laiku 07:55, bezgala sirsnīgs un katram pasažierim pirms izkāpšanas vēl kādu labu vēlējumu turpmākajai dienai. Neierasti, ka šoferis nav īgns kādi parasti ir citi šoferi. Labi iesācies rīts man un pārējiem šī mikroautobusa pasažieriem. Paldies! 🙂

Kādas sankcijas tiek piemērotas, ja iekāpjot autobusā netiek paņemta biļete vai brauciena laikā tā tiek nozaudēta?

Līgumsods pasažieriem:

  • PAR BRAUKŠANU BEZ BIĻETES  –  25,00 EUR
  • PAR BRAUKŠANU BEZ BAGĀŽAS BIĻETES   – 5,00 EUR

Sīkāku informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas kārtību lasiet šeit.

Vai ir iespēja iedot autobusu vadītājam mazu paciņu, lai aizved no Dobeles uz Rīgu, ja es pati nebraukšu ar to autobusu?

Nē, šāda paciņu, vēstuļu vai citu saiņu sūtīšana bez pasažiera klātbūtnes ir aizliegta. Diemžēl, nevaram izsekot visus gadījumus, kad cilvēki lūdz autobusu vadītājam aizvest līdz Rīgai vai Dobelei kādu mazu sūtījumu, bet mūsu uzņēmumā šādu praksi nepiekopjam.

Pamatojums šim aizliegumam ir rūpes par pasažieru un autobusu vadītāju drošību, jo mēs nevaram būt pārliecināti par to, kas šajās paciņās ir ievietots – vienā gadījumā tur var nebūt nekas bīstams, taču otrā var gadīties, kas tāds, kas skar pasažieru drošību vai var sagādāt nepatikšanas pašam autobusu vadītājam. Diemžēl, šī brīža situācija parāda to, ka saiņos var būt narkotikas, sprāgstvielas vai citi bīstami priekšmeti.

Varam ieteikt Jums izmantot auto pastu, kas būs daudz drošāk, vai kādu citu kurjerpastu.

Vēlamies lūgt, lai situācijās, kad pamaniet šādu paciņu nosūtīšanas mēģinājumu, ziņot.

Kādi ir iespējamie norēķinu veidi Jūsu autoostas kasē?

Mūsu autoostā biļetes var iegādāties apmaksājot tās skaidrā naudā vai ar karti.

Kā autobusos notiek pasažieru iekāpšana?

Autobusu vadītājs pasažierus autobusā iesauc pēc biļešu numuriem. Par biļešu iegādi un nodošanu vairāk lasiet šeit.

Saziņai ar mums

Ja Jūs vēlaties iesniegt mums savu jautājumu, atsauksmi vai ierosinājumu, lūdzu aizpildiet zemāk esošo formu. Mēs Jums sniegsim atbildi divu darba dienu laikā no saņemšanas brīža.

NB! Lūdzu ievērojiet, ka jautājumi, kas satur aizskarošus vārdus, naidu raisošus tekstus, lamuvārdus, automātiski tiks dzēsti un atbilde uz tiem netiks sniegta.