Kas mēs esam

SIA”DOBELES AUTOBUSU PARKS” pamatdarbības veids ir pasažieru pārvadājumi regulārajos reģionālajos starppilsētu un vietējas nozīmes maršrutos. Papildus pamatdarbībai kapitālsabiedrība izpilda skolēnu pārvadājumus ar specializētiem autobusiem, iznomā uzņēmuma autobusus un mikroautobusus pasūtījuma braucieniem, piedāva auto nomu – Volkswagen Multivan, kā arī veic autobusu, mikroautobusu, kravas transporta un vieglo automašīnu remontu. Vienlaikus uzņēmums nodrošina autoostas pakalpojumu sniegšanu Dobeles autoostā.

Misija

Komfortabli pasažieru pārvadājumi. Moderns, laikmetīgs un atbildīgs uzņēmums.

Vīzija

Stabilas pozīcijas regulāro pasažieru pārvadājumu sfērā un klientu apkalpošanas jomā.

Vērtības

Godīgums – Mēs izdarām to, ko apsolām gan attiecībās ar klientiem, gan kolēģiem un godīgi pieejam darba procesam.
Atbildība – Mēs rīkojamies atbildīgi un ar pozitīvu attieksmi pret saviem klientiem, darbiniekiem un sadarbības partneriem. Braucam prātīgi, jo vēlamies tikt tālu.
Profesionalitāte – Darbojamies profesionāli un mums ir svarīgi veikt savu darbu kvalitatīvi un atbildīgi. Apkalpojam laipni un ar smaidu. Tiecamies tikai uz labāko un piedāvājam to saviem klientiem.
Attīstība – Nestāvēt uz vietas, bet nepārtraukti attīstīties un pilnveidoties. Nepārtraukta attīstība ir viens no galvenajiem aspektiem veiksmīga uzņēmuma pastāvēšanai.