LPPA veselības spartakiāde 2017

LPPA veselības spartakiāde 2017

24.07.2017 16:57

SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” komanda nupat piedalījās Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas rīkotajā veselības spartakiādē. Sacensībās piedalījās 18 komandas no Latvijas pasažieru pārvadātāju uzņēmumiem.

Spartakiādes devīze bija “Diena bez raizēm”, un sportiskās aktivitātes šoreiz vairāk bija orientētas uz komandas saliedēšanu, sadarbību un komunikāciju. Komandas sacentās dvieļbolā, kuģa būvēšanā, laivošanā un tādās disciplīnās kā “Saules pulkstenis”, “Šķīvīšu meistars” un “Slapinātājs”. Veiklība un īstas autobusa vadīšanas profesionālās prasmes bija jāapliecina arī uzņēmuma vadītājiem. Liels paldies visiem, kas piedalījās spartakiādē un cīnījās spartakiādes disciplīnās! Paldies arī līdzjutējiem par atbalstu! Visi dalībnieki atzina, ka spartakiāde ir ļoti labs pasākums, kas saliedē kolektīvu. Divu dienu garumā var gan pasportot, gan atpūsties kopā ar kolēģiem, ģimeni un draugiem. Ir iespēja iepazīties ar kolēģiem no citiem  autobusu parkiem.

LPPA spartakiāde tiek organizēta jau 21 gadu, un tās mērķis ir veicināt aktīvu atpūtu, pieredzes apmaiņu un ciešāku savstarpējo kontaktu veidošanu, kā arī noskaidrot sportiskākos LPPA biedrus un komandas. Šogad 1.vietu un tiesības organizēt 22.spartakiādi izcīnīja SIA Jēkabpils autobusu parks, bet 2.vietu – SIA Tukuma auto.

Pirmā LPPA veselības spartakiāde tika organizēta 1997.gadā, un tradīcijas aizsācējs ir SIA Tukuma auto.

Spartakiādes bildes skatiet šeit: https://www.dobelesautobusuparks.lv/par-mums/galerija/