Konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks 2020” iegūts BRONZAS kategorijas apbalvojums

Konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks 2020” iegūts BRONZAS kategorijas apbalvojums

27.11.2020 14:57

AAS “Balta” (PZU grupa) un Satiksmes ministrijas rīkotajā konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks 2020” SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” kategorijā “Pasažieru pārvadātāji” ieguva BRONZAS kategorijas apbalvojumu.

Konkurss “Drošākais uzņēmumu autoparks” norisinās jau astoto gadu pēc kārtas. SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” šajā konkursā piedalījās trešo reizi.

Konkursa mērķis ir rosināt Latvijas uzņēmumu, valsts iestāžu un pašvaldību izpratni un vajadzību pēc droša uzņēmuma autoparka, kā arī veicināt labo praksi to pārvaldībā. Šogad citādāk nekā līdz šim īpaša uzmanība tika pievērsta krīzes risinājumiem un labās prakses piemēriem uzņēmumos, kas arī pandēmijas apstākļos autoparku drošības jautājumus neatstāja otrajā plānā.

Šis gads ir viesis daudz izmaiņu – lielai daļai autotransporta nozares dalībnieku nācies mainīt prioritātes. Iespējams, šogad izpalicis budžets ilgtspējas risinājumiem vai autoparka atjaunošanai. Šogad, vērtējot Latvijas autoparkus, žūrijas komanda ar to rēķinājusies, tādēļ lielāka nozīme piešķirta jautājumiem, kurus pandēmija autotransporta nozarē izgaismojusi kā prioritārus vai, tieši pretēji, kas Covid-19 zīmē palikuši ēnā. Starp šogad apbalvotajiem uzņēmumu autoparkiem sevišķi izcelti tie, kas līdztekus rūpēm par transportlīdzekļu tehnisko stāvokli un aprīkojumu ikdienā demonstrējuši risinājumus, kas tika rasti izdzīvošanai vai pat izaugsmei krīzes laikā un preventīvai nozares izaicinājumu novēršanai.

SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” lepojas ar konkursā saņemto gada balvu – bronzas kategorijas apbalvojumu kategorijā “Pasažieru pārvadātāji”. Šis rezultāts ir sasniegts pateicoties visu uzņēmuma darbinieku kopīgajam ieguldījumam!

Gada balva “Drošākais uzņēmuma autoparks” iestājas par sociāli atbildīgiem uzņēmumiem, kuri savā ikdienas darbībā, pārvaldot autoparkus, pierāda, ka tiem patiesi rūp kopējā satiksmes drošība. Tas ietver uzņēmuma iesaisti risku vadībā, cilvēkresursu vadību, uzņēmuma politiku un rīcību attiecībā uz ceļu satiksmes negadījumiem, to uzraudzību un vadību, kā arī autoparku raksturojošo parametru analīzi un tehnisko nodrošinājumu. Turklāt dalība gada balvā uzņēmumu vadītājiem un autoparku atbildīgajiem darbiniekiem dod iespēju iegūt neatkarīgu skatījumu uz autoparka stiprajām pusēm un jomām, kur iespējams pilnveidoties, saņemot individuālu izvērtējumu un ieteikumus autoparku pārvaldīšanas uzlabojumiem nākotnē.

FOTO: AAS “Balta” (PZU grupa)

Informāciju pēc AAS “Balta” (PZU grupa) preses relīzes datiem sagatavoja SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS”.