“Drošākais uzņēmuma autoparks 2019” sudraba kategorijas apbalvojums!

“Drošākais uzņēmuma autoparks 2019” sudraba kategorijas apbalvojums!

04.12.2019 12:03

AAS “Balta” rīkotajā konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks 2019” SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” kategorijā “Pasažieru pārvadātāji” ieguva sudraba kategorijas apbalvojumu.

Jau septīto gadu AAS “Balta” sadarbībā ar Satiksmes ministriju un partneriem rīko konkursu “Drošākais uzņēmuma autoparks”, kura mērķis ir rosināt Latvijas uzņēmumu, valsts iestāžu un pašvaldību izpratni par drošu uzņēmuma autoparku un veicināt labo praksi to pārvaldībā, kā arī uzlabot kopējo satiksmes drošību, ieviešot praktiskas un pozitīvas pārmaiņas autoparku pārvaldīšanā.

SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” šajā konkursā piedalījās otro reizi, pērn saņemot Zelta kategorijas apbalvojumu un Satiksmes ministrijas speciālo balvu. Tā tika piešķirta kā autoparkam ar vismazāko ceļu satiksmes negadījumu skaitu un kā arī par to, ka pēdējos divos gados veiktajās 49 pārbaudēs reisu izpildes laikā, nav konstatēts neviens pārkāpums.

Šogad žūrija vērtēja autoparku pārvaldību – tehnisko nodrošinājumu, negadījumu novēršanas pasākumus, spēju izvērtēt un paredzēt iespējamos riskus, ieguldījumu mācību organizēšanā darbiniekiem, viņu atbildīgas rīcības rosināšanu, tostarp braukšanas ātruma kontrolēšanu. Starp šogad apbalvotajiem uzņēmumu autoparkiem sevišķi izcelti tie, kas līdztekus rūpēm par transportlīdzekļu tehnisko stāvokli un aprīkojumu ikdienā demonstrē atbildīgu attieksmi pret braukšanas kultūru un atļauto braukšanas ātrumu.

SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” lepojas ar konkursā saņemto gada balvu – Sudraba kategorijas apbalvojumu kategorijā “Pasažieru pārvadātāji”. Šis rezultāts ir sasniegts pateicoties visu uzņēmuma darbinieku kopīgajam ieguldījumam!

Esam gandarīti un lepni par paveikto!

FOTO: SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS”, www.delfi.lv

Informāciju pēc www.delfi.lv ziņu portāla datiem sagatavoja SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS”