Domes priekšsēdētājs pateicas ilggadējam autobusa vadītājam Pēterim Trauliņam

Domes priekšsēdētājs pateicas ilggadējam autobusa vadītājam Pēterim Trauliņam

24.01.2019 15:58

23. janvārī Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns uz tikšanos pašvaldībā aicināja pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Dobeles autobusu parks” valdes priekšsēdētāju Aldi Rutki un autobusa vadītāju Pēteri Trauliņu, lai, ņemot vērā viņa lēmumu izbeigt savas pastāvīgās darba gaitas uzņēmumā, pateiktos viņam par ilggadēju, profesionālu un nesavtīgu darbu pasažieru pārvadāšanā.

Andrejs Spridzāns uzsvēra, ka pašvaldībai vienmēr ir ļoti svarīgi un patīkami dzirdēt atzinīgas atsauksmes par Dobeles autobusu parka darbiniekiem – sabiedriskā transporta vadītājiem. Viņaprāt, tas ir gan pašu šoferīšu, gan uzņēmuma vadības nopelns, jo tā prot motivēt un izglītot savus darbiniekus.

Pēteris Trauliņš visu savu darba dzīvi – 50 gadus – ir veicis šofera darbu, no tiem 15 gadi ir nostrādāti Dobeles autobusu parkā. Trauliņa kungu noteikti vislabāk pazīst pasažieri, kas regulāri braukuši maršrutā Dobele – Sniķere – Ukri – Auce, jo pamatā tas ir bijis viņa pārziņā.

Informācija ņemta no: http://www.dobele.lv/lv/news/domes-priekssedetajs-pateicas-ilggadejam-autobusa-vaditajam-peterim-traulinam