Aktualitātes

Kavēšanās maršrutā Dobele – Rīga

Kavēšanās maršrutā Dobele – Rīga

17.07.2019 08:27

Plānojot savu braucienu, lūdzam pasažierus ņemt vērā, ka Ozolniekos notiek ceļa remonts, kura dēļ noteikti ierobežojumi transportlīdzekļu satiksmei.

Minēto kustības ierobežojumu dēļ iespējama sabiedriskā transporta autobusu aizkavēšanās reisos Dobele – Rīga un Rīga – Dobele.

Aizkavēšanās var būt līdz pat 25 minūtēm.

Nomas auto – Volkswagen Multivan – Juridiskām personām!

Nomas auto – Volkswagen Multivan – Juridiskām personām!

16.07.2019 14:24

SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” piedāvā iznomāt automašīnu – Volkswagen Multivan Highline – Juridiskām personām!

Norādītā cena – 7O EUR – par diennakti!

Volkswagen Multivan Highline:
– Septiņvietīgs biznesa klases minivens
– 2.0 TDi (203zs)
– Automāts DSG

Aprīkots ar:
– Adaptīvo kruīza kontroli
– Elektriski bīdāmām sānu durvīm
– Trīs joslu klimatkontroli
– Parkošanās sensoriem priekšā un aizmugurē
– Piekabes āķi
– Bērnu sēdekļa stiprinājumiem
– XXL izmēra jumta kasti, kuru iespējams iznomāt papildus

Pasūti jau tagad, zvanot pa tālr.:26596220 vai rakstot uz e-pastu:autobusi@dobele.lv

Pasūti jau tagad, un radi piedzīvojumus pats!

 

Uz laiku slēgts ceļa posms Dobele – Krimūnas.

Uz laiku slēgts ceļa posms Dobele – Krimūnas.

04.07.2019 10:50

Riteņbraukšanas sacensību laikā 05.07.2019., plkst. 14:00 – 15:30 tiks slēgts ceļa posms Dobele – Krimūnas.

Reisa Nr. 518510 Zaļenieki – Dobele attiešanas laiks tiek pārcelts 45 minūtes vēlāk.

Reisa Zaļenieki – Dobele pārceltie attiešanas laiki:

Zaļenieki 15:15
Panākumi 15: 20
Akācijas 15:24
Krimūnas 15:29
Vērpji 15:34
Parūķi 15:37

 

Ungārija ar Balatonu – ekskursija ar autobusu no Jelgavas!

Ungārija ar Balatonu – ekskursija ar autobusu no Jelgavas!

02.07.2019 11:51

2019.gada 16.jūlijā tūrisma aģentūra “Star Tours” organizē ekskursiju ar autobusu “Ungārija ar Balatonu” no Jelgavas.

Ekskursijas ilgums no 16.07.2019 līdz 21.07.2019
Cena 250 EUR

Vairāk informācijas zvanot pa tālr.: 270 66 830 vai mājas lapā: http://www.startours.lv/sakumlapa4/

Bērni, jaunieši un viņu vecāki!

Bērni, jaunieši un viņu vecāki!

27.06.2019 13:25

Ir sācies vasaras brīvlaiks, un, lai atgādinātu par drošību uz ceļa, DOBELES AUTOBUSU PARKS vēlas aktualizēt #CSDD veidoto mājas lapu – www.berniem.csdd.lv

Interneta vietnē varēs atrast interaktīvo spēli, kas palīdzēs nodrošināt gājēju, pasažieru, velosipēdu un mopēdu vadītāju drošību uz ielas vai ceļa. Tajā aicināts ielūkoties ikviens – bērns, skolotājs, vecāks vai vecvecāks. Interneta vietnē var meklēt atbildi uz jautājumiem par un ap ceļu satiksmi.

Brīdī, kad vēlies ļauties spēles priekam, mājas lapa būs īstā! Te apvienots – zināšanas par ceļu satiksmi un sacensības gars.

Par priecīgām bērnu sejām!

Info: https://www.csdd.lv/…/apgusti-drosibu-uz-cela-ar-jaunajas-u…