Aktualitātes

Autobusu kustību saraksta izmaiņas ziemas periodā!

Autobusu kustību saraksta izmaiņas ziemas periodā!

02.10.2019 10:43

Sabiedriskais transports kursēs maršrutā Dobele – Gardene caur Zemniekiem un, Dobele – Mazā Meža iela caur Pokaiņu mazdārziņiem līdz 2019.gada 15.oktobrim.

Pamēģini sabiedrisko arī Tu!

Pamēģini sabiedrisko arī Tu!

27.09.2019 13:52

Pamēģini sabiedrisko arī Tu! 
 
VSIA “Autotransporta direkcija” sadarbībā ar AS “Pasažieru vilciens” uzsākusi informatīvu kampaņu “Pamēģini sabiedrisko”.
 
Arī SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” kampaņas ietvaros aicina Latvijas iedzīvotājus pārsēsties no privātā automobiļa sabiedriskajā transportā, tādējādi ne vien mazinot satiksmes sastrēgumus, bet arī ietaupot resursus un saudzējot vidi.
 
Izmaiņas maršrutā Dobele – Jelgava – Rīga

Izmaiņas maršrutā Dobele – Jelgava – Rīga

26.09.2019 08:37

No 2019.gada 1.oktobra tiek pārcelts maršruta Nr.7376 reisa Dobele – Jelgava – Rīga atiešanas laiks no 18:40 uz 19:00 (par 20 minūtēm vēlāk).

Pārceltie atiešanas laiki:
Dobeles AO 19:00
Miltiņi 19:07
Šķibe 19:12
Nākotne 19:15
Auces pagrieziens 19:23
Viesturu pagrieziens 19:26
Tušķi 19:30
Jelgavas AO 19:45
Ozolnieki 19:54
Blukas 20:06
Olaines stacija 20:10
Jaunolaine 20:14
Rīgas SAO 20:40

Pasažieri, necūko autobusā!

Pasažieri, necūko autobusā!

24.09.2019 11:40

PASAŽIERI!

Nopērkot autobusa biļeti, Tu nopērc arī pienākumus!

PASAŽIERI, NECŪKO AUTOBUSĀ!

Ja Cūkmens saka NECŪKO MEŽĀ, mēs sakām NECŪKO AUTOBUSĀ – nelipini košļenes uz sēdekļiem, nenes autobusā pārtikas produktus vai ķīmiskās preces, kas var nosmērēt salonu vai citu pasažieru apģērbu, neizmet personīgos atkritumus autobusa salonā, neliec kājas uz sēdekļiem – jo pastāv iespēja, ka tieši Tu ar savu rīcību sabojāsi apģērbu un garastāvokli ne tikai citiem, bet arī pats sev, jo mēdz teikt, kas citam bedri rok, tas pats tajā iekrīt!

Cienīsim sevi un citus! Brauksim tīrā sabiedriskajā transportā!

Pasažieri, pārvadā savu mīluli droši!

Pasažieri, pārvadā savu mīluli droši!

12.09.2019 16:41

PASAŽIERI!

Nopērkot autobusa biļeti, Tu nopērc arī pienākumus!

Dzīvnieku pārvadāšanā ir noteikta kārtība…

PASAŽIERI, PĀRVADĀ SAVU MĪLULI DROŠI!

– Sabiedriskajā transportlīdzeklī ir atļauts pārvadāt suņus, kaķus, dekoratīvos putnus, mājputnu vai dekoratīvo dzīvnieku mazuļus, kas pārvadājami dzīvnieku aizsardzības jomu reglamentējošos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā. Pasažieris, kurš pārvadā dzīvnieku, rūpējas, lai dzīvnieks netraucē citus pasažierus.

– Sabiedriskajos transportlīdzekļos var pārvadāt suņus tikai pavadā un ar uzliktu uzpurni, kaķus un dekoratīvos suņus – konteineros vai grozos, ievērojot attiecīgā transportlīdzekļa lietošanas noteikumus. Obligāti jābūt klāt dzīvnieka vakcinācijas apliecībai.

– Dzīvnieku saimniekiem ir jānodrošina, lai suņiem, atrodoties ārpus telpām, mājām vai pagalmiem, būtu kaklasiksna ar tai piestiprinātu žetonu.

– Par dzīvnieka vai vairāku dzīvnieku (ja tie atrodas vienā būrī, konteinerā vai somā) pārvadāšanu pasažieris maksā kā par vienu bagāžas vienību.

– Bez maksas pārvadā suni, kas sniedz pavadoņa vai asistenta pakalpojumu, ja tiek izpildītas šādiem suņiem normatīvajos aktos par dzīvnieku aizsardzību noteiktās prasības.

Ievēro šos noteikumus, lai Tu un Tavs mīlulis justos droši, un aicini tos ievērot arī citiem!