Aktualitātes

Aktuālā informācija par izmaiņām

Aktuālā informācija par izmaiņām

10.11.2017 15:10

Aicinām iepazīties ar SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” autobusu kustības izmaiņām 2017. gada 20. un 21. novembrī!

 

Lai iepazītos, spiediet šeit: Izmaiņas autobusu kustībā svētku dienās

Esi aktīvs – nobalso!

Esi aktīvs – nobalso!

26.10.2017 16:36

Ar prieku paziņojam, ka esam vieni no laureātiem Valsts valodas centra rīkotajā akcijā “Latviešu valodai draudzīga vide”,  tāpēc aicinām ikvienu atbalstīt, spiežot “patīk” mūsu bildei. Balsot var neierobežoti.
Priecāsimies par katru “patīk” un turpināsim pierādīt, ka mūsu uzņēmums ir Latviešu valodai draudzīga vide. 

Lai nobalsotu spied šeit: Balsojums portālā Facebook.lv

Informācija par izmaiņām

Informācija par izmaiņām

26.07.2017 09:15

Izvērtējot reģionālo maršrutu autobusu satiksmi Dobeles virzienā, no 2017. gada 1. augusta stāsies spēkā izmaiņas maršrutā Nr.7376 Rīga–Jelgava–Dobele, Nr.7371 Rīga–Ukri–Dobele, Nr.7377 Rīga–Jaunbērze–Dobele un Nr.7363 Jelgava–Dobele. Atsevišķu reisu autobusam mainīsies izbraukšanas laiks no vairākām pieturvietām, kā arī tiks iekļautas papildu pieturas. Ņemot vērā izmaiņas, aicinām pasažierus pirms brauciena pārbaudīt kustību sarakstu mājaslapā www.dobelesautobusparks.lv vai Autotransporta direkcijas mājaslapā www.atd.lv sadaļā Kustību saraksti.

Lai pasažieru apmaiņas vieta būtu tuvāk Jelgavas pilsētas centram, turpmāk visos maršruta Nr.7376 Rīga–Jelgava–Dobele reisos tiks iekļauta papildu pieturvieta Tušķi un Pērnavas iela, līdz ar to mainīsies autobusa izbraukšanas laiks no vairākām pieturvietām. Tāpat izmaiņas būs vairāku reisu autobusa izbraukšanas laikā arī no pirmās pieturvietas – Rīgas starptautiskās autoostas un Dobeles autoostas.

Maršruta Nr.7371 Rīga–Ukri–Dobele autobuss no Rīgas starptautiskās autoostas turpmāk izbrauks 15 minūtes agrāk – plkst.16.50, un tas apstāsies arī pieturā Jaunolaine, Olaines stacija, Blukas un Ozolnieki. Savukārt maršruta Nr.7377 Rīga–Jaunbērze–Dobele autobusam, kas no Rīgas izbrauc plkst.11.00, tiks mainīts pienākšanas laiks Dobeles autoostā.

Arī maršruta Nr.7363 Jelgava–Dobele diviem reisiem mainīts autobusa pienākšanas laiks Dobeles un Jelgavas autoostā. Tāpat trīs reisos mainīts autobusa izbraukšanas laiks no pirmās pieturvietas – autobuss no Dobeles autoostas turpmāk izbrauks plkst.15.15 (pirms tam tas izbrauca plkst.15.00), bet no Jelgavas autoostas autobuss izbrauks plkst.14.25 un 17.15 (pirms tam izbrauca plkst.14.30 un 17.30).

Jautājumu vai priekšlikumu gadījumā sazināties ar SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” Pasažieru pārvadājumu daļas vadītāju Initu Tēraudu, rakstot uz e-pasta adresi autobusi@dobele.lv  vai zvanot pa tālruni 26596220.

Aicinām iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un ņemt biļetes par braucienu, atgādinot, ka ikviena reisa lietderība tiek mērīta pēc izsniegtā biļešu skaita.

 

Ar izmaiņām variet iepazīties šeit: https://www.dobelesautobusuparks.lv/wp-content/uploads/2017/07/izmaiņas-pdf.pdf

Meklējam autobusu vadītāju

Meklējam autobusu vadītāju

25.07.2017 08:11

Konkursa kārtībā aicinām darbā D kategorijas autobusa vadītāju darbam regulārajos pasažieru pārvadājumos un komercreisos.

Prasības:

 • D kategorija, 95 kods, digitālā karte,
 • disciplinētība un augsta atbildības sajūta,
 • godīgums,
 • precizitāte,
 • labas saskarsmes un komunikācijas prasmes,
 • psiholoģiska noturība un patika strādāt ar cilvēkiem,
 • pozitīva attieksme pret darbu un kolektīvu,
 • valsts valodas zināšanas.

Iepriekšēja pieredze pasažieru pārvadājumos tiks uzskatīta par priekšrocību.

Varam piedāvāt darbu arī tiem autobusu vadītājiem, kas vēlās strādāt pusslodzes darbu!

Piedāvājam:

 • stabilu darbu un padarītajam darbam atbilstošu atalgojumu,
 • apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai,
 • visas sociālās garantijas;
 • Veselības apdrošināšanu un Nelaimes gadījumu apdrošināšanu.

Pieteikties:

CV variet nosūtīt uz e-pastu autobusi@dobele.lv vai arī pieteikties elektroniski mūsu mājas lapā.

Kontaktpersonas tālruņa numurs 26596220.

Paldies jau iepriekš visiem pretendentiem par pieteikumu, sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

LPPA veselības spartakiāde 2017

LPPA veselības spartakiāde 2017

24.07.2017 16:57

SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” komanda nupat piedalījās Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas rīkotajā veselības spartakiādē. Sacensībās piedalījās 18 komandas no Latvijas pasažieru pārvadātāju uzņēmumiem.

Spartakiādes devīze bija “Diena bez raizēm”, un sportiskās aktivitātes šoreiz vairāk bija orientētas uz komandas saliedēšanu, sadarbību un komunikāciju. Komandas sacentās dvieļbolā, kuģa būvēšanā, laivošanā un tādās disciplīnās kā “Saules pulkstenis”, “Šķīvīšu meistars” un “Slapinātājs”. Veiklība un īstas autobusa vadīšanas profesionālās prasmes bija jāapliecina arī uzņēmuma vadītājiem. Liels paldies visiem, kas piedalījās spartakiādē un cīnījās spartakiādes disciplīnās! Paldies arī līdzjutējiem par atbalstu! Visi dalībnieki atzina, ka spartakiāde ir ļoti labs pasākums, kas saliedē kolektīvu. Divu dienu garumā var gan pasportot, gan atpūsties kopā ar kolēģiem, ģimeni un draugiem. Ir iespēja iepazīties ar kolēģiem no citiem  autobusu parkiem.

LPPA spartakiāde tiek organizēta jau 21 gadu, un tās mērķis ir veicināt aktīvu atpūtu, pieredzes apmaiņu un ciešāku savstarpējo kontaktu veidošanu, kā arī noskaidrot sportiskākos LPPA biedrus un komandas. Šogad 1.vietu un tiesības organizēt 22.spartakiādi izcīnīja SIA Jēkabpils autobusu parks, bet 2.vietu – SIA Tukuma auto.

Pirmā LPPA veselības spartakiāde tika organizēta 1997.gadā, un tradīcijas aizsācējs ir SIA Tukuma auto.

Spartakiādes bildes skatiet šeit: https://www.dobelesautobusuparks.lv/par-mums/galerija/