Abonementa biļetes

Abonementa biļetes

25.01.2018 17:21

Abonementa biļetes pieejamas arī SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” reģionālo vietējo maršrutu pasažieriem

No 2018. gada 1. februāra iedzīvotāji varēs izmantot abonementa biļeti, braucot kādā no SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” apkalpotajiem maršrutiem Dobeles, Tērvetes un Auces novados. Tādējādi regulārajiem pasažieriem brauciens izmaksās lētāk un pakalpojumu varēs izmantot ērtāk, jo nevajadzēs pirkt biļeti, maksājot skaidrā naudā. Abonements pieejams, izmantojot elektroniskās abonementa kartes.

Iedzīvotāji varēs iegādāties abonementa biļetes braucieniem maršrutu posmos, kuros viena no pieturvietām ir Dobele. Tiks piedāvātas abonementa biļetes 20 braucieniem ar atlaidi 15% un 40 braucieniem ar 20% atlaidi. Abonements būs izmantojams 30 dienu laikā no tā iegādes brīža.

Elektroniskās abonementa kartes var iegādāties Dobeles autoostā Stacijas ielā 1,  bet elektroniskās abonementa kartes papildināt ar jauniem abonementiem var gan Dobeles autoostā, gan arī pie autobusu vadītājiem.

SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” apkalpo divdesmit vienu vietējo pārvadājumu maršrutu. Sākotnēji abonementi ir pieejami septiņos no tiem. Pieturas Dobele – Auce, Bēne, Penkule, Kroņauce, Aizstrautnieki, Krimūnas, Akācijas, Zaļenieki, Gardene.

Abonementi pakāpeniski tiks ieviesti iedzīvotāju pieprasītajos maršrutos, tādēļ interesentus lūdzam zvanīt uz tālruni 26596220. Gaidīsim zvanus arī no tiem, kam ir jautājumi vai priekšlikumi.

Šeit varat iepazīties ar abonementa biļešu lietošanas noteikumiem Noteikumi