Aktualitātes

Nomas auto – Volkswagen Multivan – Juridiskām personām!

Nomas auto – Volkswagen Multivan – Juridiskām personām!

13.08.2019 14:19

Cena: 7O EUR – par diennakti!

Volkswagen Multivan Highline:
– Septiņvietīgs biznesa klases minivens
– 2.0 TDi (203zs)
– Automāts DSG

Aprīkots ar:
– Adaptīvo kruīza kontroli
– Elektriski bīdāmām sānu durvīm
– Trīs joslu klimatkontroli
– Parkošanās sensoriem priekšā un aizmugurē
– Piekabes āķi
– Bērnu sēdekļa stiprinājumiem
– XXL izmēra jumta kasti, kuru iespējams iznomāt papildus

Pasūti zvanot pa tālr.:26596220 vai rakstot uz e-pastu:autobusi@dobele.lv

Izmanto iespēju un dodies ar autobusu sestdienās un svētdienās uz Jūrmalu (Asariem)!

Izmanto iespēju un dodies ar autobusu sestdienās un svētdienās uz Jūrmalu (Asariem)!

09.08.2019 09:52

Izmanto iespēju un dodies ar autobusu sestdienās un svētdienās uz Jūrmalu (Asariem). Maršruts tiks izpildīts līdz 2019.gada 31. augustam!

Attiešanas laiks no Dobeles autoostas – 9:15
Attiešanas laiks no Jūrmalas (Asariem) – 17:05

Citus attiešanas laikus skaties šeit: https://www.dobelesautobusuparks.lv/…/u…/2019/05/jurmala.pdf

Cena par braucienu 3,05 EUR

Iegādājies autobusu biļeti ērtā un izdevīgā veidā Mobilly aplikācijā!

Pokaiņu mežā notiks muzikāls piedzīvojums “Code 56.23.”

Pokaiņu mežā notiks muzikāls piedzīvojums “Code 56.23.”

05.08.2019 08:27

10.augustā 20.00 Latvijas valsts mežu Pokaiņu mežā notiks muzikāls veltījums mežam “Code 56.23.”, kurā piedalīsies latviešu komponists Platons Buravickis un mūziķis Bhima U no Sanktpēterburgas.

Pustumsā, ar 56° ģeogrāfiskā platuma un 23° austrumu garuma koordinātēm meklēsim skaņas mežā 100 km attālumā no Codes un Rīgas, mērot laiku sajūtās un skaņas vibrācijās, Pokaiņu mežs uz vienu vakaru pārtaps par mūzikas piepildītu īpašvietu. Ne katram mežam ir tik iespaidīga kultūras pieredzes „bagāža” kā Pokaiņu mežam, kas sev pievērsis gan vēsturnieku, gan ezotēriķu, gan dziedināties gribošu cilvēku uzmanību. Ar vai bez radiācijas, mistiski izvietotiem akmeņiem un nostāstiem par citplanētiešiem, mežs latviešu kolektīvajā apziņā ir vieta, kur attīrīties un sakārtot domas.

“Code 56.23” būs piedzīvojums, kura laikā apmeklētājiem būs iespēja ne tikai klausīties Platona Buravicka un Bhima U radīto mūziku, bet arī interaktīvi pētīt mežu. Iesakām neaizmirst mājās kabatas lukturīšus, lai varētu pilnvērtīgi baudīt pasākumu, nebaidoties pazust tumsā.

Pasākums notiek pustumsā, brīvā dabā, tāpēc aicinām ņemt līdzi pledus, tūristu paklājiņus, saliekamos krēslus, piknika grozus un visu citu, kas padarīs vakaru patīkamāku. Atgādinām, ka pret mežu jāizturas ar cieņu. Pasākumā gaidīts ikviens, īpaši aicinām pasākumu apmeklēt tuvējās apkārtnes iedzīvotājus. Pasākums ir ģimenēm draudzīgs.

Platons Buravickis ir komponists, pianists un improvizators, strādā gan akadēmiskajā, gan elektroniskajā mūzikā. Absolvējis Jāzepa Vītola Mūzikas akadēmiju. Īpašu vietu viņa daiļradē aizņem elektroakustiskā mūzika, ritmiskā mūzika un analogie sintezatori.Platona mūzika skanējusi festivālos “Arēna”, “Dominante”, Survival Kit, “Latvijas jaunās mūzikas dienas”, “Skaņu mežs”, Positivus, “Komēta” u. c.

Bhima U ir dziedātājs un komponists no Santkpēterburgas. Savā mūzika kombinē dažādus stilus un noskaņas – popmūziku, rokmūziku, blūzu, folkmūziku, eksperimentālo mūziku u.c. Rakstījis mūziku baletam “Solyaris” (Priyut Komedianta, 2018) un “Noise of thoughts” (MARIINSKY, 2019).

Pasākums notiks LVM Pokaiņu mežā – ~100 km no Rīgas un 14 km no Dobeles. Koncerta dienā, plkst. 19.30 no Dobeles autoostas kursēs bezmaksas mikroautobuss.

Biļetes: LVM Pokaiņu meža ieejas biļetes

Notikumu atbalsta “Latvijas valsts meži” , SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS”

Vairāk info: https://www.facebook.com/Pokainumezs/ vai zvanot:+37126392564