Dalība konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks 2021” – bronzas kategorijas apbalvojums.

Dalība konkursā “Drošākais uzņēmuma autoparks 2021” – bronzas kategorijas apbalvojums.

29.11.2021 12:25

Veiksmīgi noslēdzies AAS “BALTA” ar partneriem rīkotais konkurss “Drošākais uzņēmuma autoparks 2021”, kura tiešraides pasākumā tika godināti Latvijas visatbildīgāk pārvaldītie uzņēmuma autoparki.

Arī SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” piedalījās konkursā un kategorijā “Pasažieru pārvadātāji” ieguva BRONZAS kategorijas apbalvojumu.

Konkurss “Drošākais uzņēmumu autoparks” norisinās jau devīto gadu pēc kārtas. SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” šajā konkursā piedalījās ceturto reizi, pērn iegūstot bronzas kategorijas apbalvojumu!

SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS” lepojas ar konkursā saņemto balvu – bronzas kategorijas apbalvojumu kategorijā “Pasažieru pārvadātāji”. Šis rezultāts ir sasniegts pateicoties visu uzņēmuma darbinieku kopīgajam ieguldījumam!
Konkursa mērķis ir veicināt Latvijas uzņēmumu, valsts iestāžu un pašvaldību izpratni un vajadzību pēc droša uzņēmuma autoparka, kā arī labo praksi to pārvaldībā. AAS “BALTA” kopā ar LR Satiksmes ministriju un nozares pārstāvjiem jau devīto gadu rīko konkursu “Drošākais uzņēmuma autoparks”. Šī gada devīze – “Drošas satiksmes ABC – Auto, Bizness, Cilvēks”.

Gada balvu atbalsta un izpratni par ilgtspējīgu un sociāli atbildīgu autoparka pārvaldi palīdz veicināt VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”, SIA “Circle K Latvia”, AS “SEB banka”, LAMB Autoklubs, AS “Mapon”, SIA “Moller Auto Latvia”, SIA “Auto Welle”, Institute for Corporate Sustainability and Responsibility, Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija, Latvijas Pašvaldību savienība.

Visu laureātu sarakstu iespējams apskatīt šeit: www.drosakais.lv

Informāciju pēc AAS “BALTA” preses relīzes datiem sagatavoja SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKS”.

FOTO: AAS “BALTA”