Aktualitātes

LAI JAUKI SVĒTKI!!!

LAI JAUKI SVĒTKI!!!

21.06.2024 10:52

Saulainus, skanīgus un tradīcijām bagātus Līgo svētkus un Jāņu dienu!!!

21.06.2024 10:49

Svētku laikā SIA “DOBELES AUTOBUSU PARKA” nodrošinātie reisi kursēs pēc svētku plānojuma.
Aicinām iedzīvotājus pirms katra brauciena pārbaudīt aktuālo kustību sarakstu portālā 1188.lv
Izmaiņas autobusu kustību sarakstā 24. jūnijā.

 ATCELTI

 

Maršruts Reiss Reisa nosaukums Atiešanas  laiks Pienākšanas laiks
7371 04 Dobele – Ukri – Jelgava 04:45 07:46
7363 21 Jelgava – Dobele 08:30 09:11
7363 08 Dobele – Jelgava 12:50 13:32
7363 27 Jelgava – Dobele 13:40 14:20
7363 16 Dobele – Jelgava 15:15 15:57
7363 25 Jelgava – Dobele 17:15 17:55
7363 14 Dobele – Jelgava 16:45 17:30
7371 03 Jelgava – Ukri – Dobele 18:00 20:45
Pasažieri, jau šo SESTDIEN un SVĒTDIEN dodies ar sabiedrisko transportu pie jūras (Asariem)!

Pasažieri, jau šo SESTDIEN un SVĒTDIEN dodies ar sabiedrisko transportu pie jūras (Asariem)!

29.05.2024 12:54

MARŠRUTS

DOBELE – JŪRMALA – DOBELE

01.06.2024 – 31.08.2024

Izpildes dienas – sestdiena, svētdiena, biļetes cena 3.50EUR

9:15 Dobeles autoosta 18:22
9:24 Lejasstrazdi 18:13
9:36 Jaunbērze 18:01
10:20 Slokas autoosta 17:17
10:23 Kauguri, Nometņu iela 17:14
10:26 Ūdens atrakciju parks Vaivaros NEMO 17:11
10:28 Rehabilitācijas centrs “Vaivari” 17:09
10:30 Vaivari 17:07
10:32 Asari 17:05